Ļoti skaistas atmiņas no mūsu dienas 2020. gada 14. augustā .

↑ Atgriezties

Abu vārdā varam teikt, ka pirmo deju vēlējāmies īpašu, tā, lai tas būtu neliels priekšnesums no jaunā pāra puses. Ņemot vērā, ka iepriekš esam apmeklējuši balles deju kursus lieliskākajā "Balles deju klubā Valmiera", tad mums sevi bija jāparāda no labākās puses.

Skaidrs jau sākotnēji bija, ka vēlamies dejot valsi. Ar melodijas izvēli varbūt gāja pagrūtāk, jo tādas "mūsu dziesmas" mums nav, arī latviešu mūzikā neatradām tādu, kuru vēlētos. Pēc kārtīgas "youtube" izmeklēšanas, tomēr izvēlējāmies "Moon River" instrumentālo versiju. Par deju soļiem milzīgs paldies Valentīnai, kas ļoti veiksmīgi izveidoja priekšnesumu, ņemot vērā mūsu spējas un iekļaujoties mūzikas skanējumā. 

 Viss izdevās brīnišķīgi! Ja bija bažas, ka kleita varbūt patraucēs vai ka kurpes neslīdēs, vai vēl trakāk - aizmirsīsim soļus, tad īstajā brīdī viss bija perfekti. Patiesībā - deju nodarbības pirms kāzām palīdzēja apavus ievalkāt un lielajā dienā nebija nepatīkamu starpgadījumu. Neteiktu, ka ļoti daudz darba ieguldījām šajā dejā, bet Valentīna prot uzlikt īstos akcentus, un droši vien arī šodien mēs varētu nodejot. Katrā ziņā pirmajā kāzu jubilejā to noteikti izdarīsim!

Ko noteikti vēlētos piemetināt - pāru deju nodarbības ir fantastiska iespēja partneriem caur sadejošanos savas attiecības veidot vēl ciešākas. Un ne tikai. Esam kļuvuši pārliecinātāki par sevi uz dejas grīdas un labprāt dodamies uz ballēm prasmju pieslīpēšanai. Gaidām, kad to atkal varēsim darīt. Un paldies mūsu kāzām, jo tik daudz, cik šajā vakarā, nebijām dejojuši nevienā balles vakarā :)

 

Alise un Mārtiņš