Balles deju kluba Valmiera Jubilejas balle nodejota!

↑ Atgriezties
Dsc_8644

“Kad skūpstos es aizveru acis… un dejojot arī….

Es mīlu deju, sevi, un to, kāda es kļūstu dejojot, mīlu mūziku, smaidus, kleitas un tauriņus…

Jau iepriekš esmu teikusi, ka jūtos laimīga, ka mācāmies dejot. Man patīk gan deju nodarbības, gan praktiskie deju vakari, saukti par miniballēm, gan, protams, balles. Balles pāri visam. Tās ir kā ieguldītā darba augļi – saldi, skaisti un bezgala gardi. Bet šī balle bija ļoti īpaša, daudz īpašāka par citām, jo gaidīta divus gadus, divus garus gadus.

Ak, es mazliet pastāstīšu, labi?

Balles viesus foajē sagaidīja pasākuma rīkotāji  Ilmārs Skādulis ar skaisto un sievišķīgo sievu Sigitu un mūsu balles deju kluba “Valmiera” viskrāšņāko ziedu, visu  ļoti mīlēto Valentīnu Saukanti, aicinot uz glāzi vīna. Balle tika atklāta ar cēlo un svinīgo polonēzi, kam kā pirmā deja sekoja Vīnes valsis. Grupas “Maiga Bite” deju ritmos deju draugi vakara gaitā varēja izdejot visas iemīļotās dejas. Ir tik skaisti, ka skaisti cilvēki skaisti dejo.

Starplaikos starp deju tūrēm pasākuma viesi varēja baudīt brīnišķīgus priekšnesumus, ko sniedza dejotāji no Aizkraukles un Cēsīm. Es apbrīnoju katru no šiem skaistajiem un talantīgajiem dejotājiem. Viņu vieglumu dejā, smaidu sejā un mirdzumu acīs var pamanīt pat aklais. Un kā sulīgs un salds ķirsītis viskrāšņākajai kūkai bija Riharda un Kristīnes satriecošais tango.

Un par kūkām runājot, jā bija – krāšņa, degoša un brauca ar ratiem mūzikas pavadījumā. Skaisti un eleganti balles deju klubs Valmiera nosvinēja 12 gadu jubilejas balli.”

 

Brigita,  balles deju kluba Valmiera dejotāja.