Izdejota gada krāšņākā balle Valmierā!

↑ Atgriezties
Balles_dejas-2405250403

 

    Katru pavasari, noslēdzot deju sezonu,biedrība “Balles deju klubs Valmiera” rīko gada balli. Šogad tā,ar Valmieras novada pašvaldības piešķirto līdzfinasējumu, norisinājās 25.maijā koncertzālē“Valmiera”. Šī gada ballei bija dots nosaukums “Apturi laiku dejā”, un uz to bija sapulcējušies visi tie, kurus vieno viens liels prieks – DEJOTPRIEKS. Skanot valša, fokstrota, tango, rumbas ritmiem, deju baudīja greznos tērpos sapošusās dāmas un elegantie kungi.Gan koncertzāle, gan skaistie balles viesi bija ceriņu smaržas maģijas ieskauti. Balles starplaikos viesus ar ģitārspēli priecēja mūziķis Renārs Veļičķo,kā arī kopīgi tika apgūta un izdejota senā deja Lambetvoks, kas tik ļoti labi piestāvēja elegantajiem tērpiem un jaukajai vakara noskaņai. Tradicionāli, kā katru gadu sezonas noslēgumā, balles deju kluba”Valmiera”1.kursa dejotājiem tika izsniegtas apliecības par Latvijas Balles deju asociācijas1.līmeņa programmas balles dejās apguvi.Šogad tās saņēma12 jaunie kluba dejotāji.

   Krāšņi, sirsnīgi, skanīgos deju mūzikas ritmos, muzicējot lieliskajai grupai “Kolibri”, tika aizvadīts šis vakars, un uz brīdi laiks patiesi apstājās!Mirdzošas, priecīgas acis, laimīgas emocijas fotobildēs "noķēra" Raivo Sarelainens. Neliels ieskats  no balles sadaļā  "Kluba aktivitātes"-"Video".

   Ja kāds jautā, ko dejotāji darīs tālāk, atbilde ir īsa, Balles deju kluba “Valmiera” devīzes vārdiem - “Mēs dejojām, dejojam, dejosim!”

 

Biedrības „Balles deju klubs Valmiera” vadītāja V.Saukante